Logo

MERCEDES E

Број на оглас: 3322565 | Објавен на: 25.02.2020, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 15.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno socuvan,novi gumi vo besprekorna sostojba.po kolata nema nikakva zabeleska,perfektna!
Inf na 070 689 366

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 honda

Потврден огласувач