Logo

Продавам стан кај Јавор

Број на оглас: 3322923 | Објавен на: 20.08.2019, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 72 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Цане Василев

Цена: 45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам трособен стан 72 квадрати кај маркетите карши кам шик и ангро по договор

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Пеце

Потврден огласувач