Logo

Se prodava Sony XPERIA E 5

Број на оглас: 3323207 | Објавен на: 20.08.2019, 07:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA E5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Sony XPERIA E 5 zacuvan 1,5 godina koristen raboti na Telekom mreza,so futrola

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  kozuvarovski ace

Потврден огласувач