Logo

Оригинал Xiaomi Mi Max 2 USB C Charging Dock

Број на оглас: 3323547 | Објавен на: 11.09.2019, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Mi Max 2

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 250 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Оригинал Xiaomi Mi Max 2 USB C Charging Dock
Со моја монтажа 400 денари
По Карго испратен 250 денари

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Nikolce

Потврден огласувач