1 / 12
SE IZDAVA NOV APARTMAN
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 12:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

DVOSOBEN APARTMAN(spalna I dnevna)
Poveke od 40m2na 1vi sprat.
KOMPLETNO OPREMENI KUJNA I KUPATILO.TV.WI-FI.POSEBEN VLEZ SO SIGURNOSNA VRATA.PROSTRANATERASA.OBEZBEDEN PARKING.MOZNOS ZA SMESTUVANJE 4-5LICA.
MIRNO I TIVKO ZA ODMOR A NE DALEKU OD CENTAR.VO .
CENA VO ZAVISNOST OD PERIODOT I DOLZINATA NA PRESTOJOT
ZORAN 075352447.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075352447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам