1 / 1
Ekran za galaxy j3 2017
2.500 МКД
Цената е фиксна
20.07.2019 01:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

J3 2017

Боја:

Gold

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava nov ekran za samsung galaxy j3 2017

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Sashko Anchev
Bregalnichka 15
Потврден огласувач
078365905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам