Logo

ABS stimulator

Број на оглас: 3324357 | Објавен на: 20.07.2019, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 599 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Вид на оглас: Се продава


Eлекотро магнетите пулсови може да ви помогнат да ги тонирате, оформите, зацрвстите вашите мускули на абдоменот и на рацете
-Доволно е да го користите еднаш дневно по 30 минути
-Со 6 различни нивоа на електрични стимулации
-Работи со ААА батерија
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Огласи од: Gadget.mk

Gadget.mk

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Gadget.mk

Потврден огласувач