Logo

Intel Core 2 Quad Q8400

Број на оглас: 3324419 | Објавен на: 14.10.2019, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 МКД
800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


# of Cores 4
Processor Base Frequency 2.66 GHz
Cache 4 MB L2
Bus Speed 1333 MHz FSB

Користени, во одлична состојба.
На лагер имам уште 10-тина парчиња.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  i5

Потврден огласувач