Logo

peugeot 407 hdi 2.0 zamena za motor

Број на оглас: 3324695 | Објавен на: 20.08.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


peugeot 407 hdi 2.0 god 2008 reg zamena za golem motor vespa ili pomala kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Auto

Потврден огласувач