Logo

Prodavam samsung j3 2017 gold mnogu malku koristen

Број на оглас: 3324745 | Објавен на: 25.07.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: J3

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam samsung j3 2017 gold. Mnogumalku e koristen i dobro e zacuvan... mob raboti samo na vip crticki

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Telefon

Потврден огласувач