1 / 7
Samsung S7 edge
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2019 15:01

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung galaxy S7 edge

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Samsung S7edge vo odlicna kondicija bed edna grebnatinka na nego.
Otklucen na site mrezi
Telefonot e donesen of anglija
Info:077 525 443-Vane
Cena 220evra

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078210453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам