Logo

GOLF 5 1.6FSI 070757597 ACE

Број на оглас: 3326131 | Објавен на: 18.08.2019, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.200 €
4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 1.6FSI 2007GOD 6BRZINI SERVISIRAN KOMPLET NOVI DISKOVI KOLATA E FABRIKA 070757597 ACE

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ace

Потврден огласувач