Logo

processor G4560

Број на оглас: 3326148 | Објавен на: 14.08.2019, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava processor g4560 socket 1151
odlicen za igri
najdobar nisko budzeten processor
garancija do 2021

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Teo

Потврден огласувач