Logo

Нова правосмукалка-не е користена

Број на оглас: 3326526 | Објавен на: 23.07.2019, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.990 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Продавам ,
Нова правосмукалка воопшто некористена..
Модел MAX 22A.
Цената во продавница е 2.900 денари.
Цената на продажба е 1.990 денари со Бесплатна достава.
Не постои поевтина правосмукалка во прмет во Македонија

тел.075-203-861

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач