Logo

Prodavam Frizider zamrznuvac povolno

Број на оглас: 3327340 | Објавен на: 21.08.2019, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Frizider za dlaboko, fijokar,vo ispravna sostojba.

Kontakt tel, 071 477 761

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  nik

Потврден огласувач