Logo

Izdavame namesten stan vo Nas Aerodrom

Број на оглас: 3327434 | Објавен на: 19.08.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Централно

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 84

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Jane Sandanski

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e so povrsina od 60m2 se edna spalana soba namesten komplet vo blizina na Vero.
Agencija Elegant
02/2455-758
078/275-448

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  mare

Потврден огласувач