Logo

Работа на интернет / Работа од дома

Број на оглас: 3327698 | Објавен на: 16.01.2020, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Компјутери, Интернет, Телеком.

Пол : Не е важно

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


-Online вработување.
-Едноставна и лесна неделна исплата.
-Хотелска линија.
-Безплатна обука.
Тел: 075733134
Вибер: +38975733134

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач