Logo

Штрафовска роба 70.000 парчиња за ниска цена

Број на оглас: 3327973 | Објавен на: 19.08.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам Штрафовска роба..
штрафови
мутери
шајбни
навојни железа
бургии за метал дрво хилта бетон
Имам 70.000 парчиња ..Цена за топ тан се комплет 85.000 денари .. не двојам мали количини...барајте на бр.078-285-870 и 078-360-112

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Dalibor

Потврден огласувач