Logo

Honda Civic

Број на оглас: 3328575 | Објавен на: 12.09.2019, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2007

Гориво: Хибрид

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 5.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.4 benzin hibrid
Kolata e vo ekstra sostojba
full oprema
Orginal kilometri
Novi gumi
Registrirana cela godina i servisirana

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  VANCO

Потврден огласувач