Logo

Продажба на нова некористена машина за сушење

Број на оглас: 3328576 | Објавен на: 26.07.2019, 04:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 590 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Се продава машина, не искористена ни еднаш, купена од Setec, со важечка гаранција, собира до 8 килограми, причина за продажба е селење во странство

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Anastasia