Logo

Kamin AMITI 3

Број на оглас: 3328838 | Објавен на: 10.08.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kamin Plamen Amiti 3 koristen 1.5 godina vo fabricka sostojba ,so garanten list ....
Tel 077 801 800
Zlatko

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Zlatko

Потврден огласувач