Logo

Продавам термо печки, шпорет гарнитура за седење

Број на оглас: 3329145 | Објавен на: 12.12.2019, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам две термо печки ЦЕР, шестка и тројка во одлична состојба, електричен шпорет СЛОБОДА, комплет гарнитура за седење, два регала и шифоњер. Може да се продаваат и одделно.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Kostadin

Потврден огласувач