1 / 5
Столчиња
3.000 МКД
08.08.2019 09:28

Гази Баба / Скопје

4 столчиња во супер состојба за 3000 денари, 070 443 440

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Miko
Потврден огласувач
070443440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам