Logo

DVOSED I FOTELJI

Број на оглас: 3329920 | Објавен на: 27.07.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KORISTENI DVOSED I 2 FOTELJI SO METALNA KONSTRUKCIJA POGODNI ZA DVOR .CENA 6000 DENARI. KONTAKT 078/458-754, 077/510-182

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  SVETLANA

Потврден огласувач