Logo

Prodavam dve vlezni vrati I dve sobni vrati

Број на оглас: 3330088 | Објавен на: 05.12.2019, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve vlezni vrati I dve sobni vrati:
Sobnite vrati se 70 i 80 cm na 198- 500 den od vrata
Vleznite vrati se 90 cm- 1000 denari od vrata

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Деловен простор

Потврден огласувач