Logo

pezo 407 2.0 hdi god 2004 zamena za motor

Број на оглас: 3330229 | Објавен на: 20.08.2019, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pezo 407 2.0 hdi god 2004 registriran vo exstra sostojba zamena za motor ili pomala kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Auto

Потврден огласувач