Logo

Продавам Шкода Румстер 1,4 ТДИ-2008 год.

Број на оглас: 3330944 | Објавен на: 10.10.2019, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: Roomster

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 4.400 €
4.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Шкода Румстер 1,4 ТДИ
Произведена-2008 год
Прв сопственик,купена во Порше Македонија
Регистрирана до Декември-2019
Редовно сервисирана
Зелен картон
Зимски гуми
Фамилијарно возило,се работи безпрекорно

телч 070 333 776 Љубе

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Ljube Acevski

Потврден огласувач