Logo

Passat cc 2.0 TDI 2011godina

Број на оглас: 3331607 | Објавен на: 19.08.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: CC

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 9.500 €
9.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat cc 2.0 TDI 140 KW pred 2 nedeli e napraven golem servis vo svajcarija, mnogu socuvana, full oprema.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Qendrim

Потврден огласувач