Logo

KRUPS EA 8025

Број на оглас: 3331730 | Објавен на: 19.08.2019, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 210 €
230 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Kafemat so melnica (koristen)

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  dimitar

Потврден огласувач