Logo

Se prodava masina za sienje

Број на оглас: 3331888 | Објавен на: 15.08.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Bagat Slavica masina za sienje vo ispravna sostojba

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sofija

Потврден огласувач