1 / 3
Cesma nova
1 €
Цената не е фиксна
31.05.2021 08:58

Аеродром / Скопје

Nova cesma nasadna so tri creva. 070-200-531. 070-200-531. 070-200-531

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078223274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам