Logo

APARAT ZA MERENJE SEKER

Број на оглас: 3333693 | Објавен на: 30.11.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM APARAT ZA MERENJE SEKER
070/640-783 VIP

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач