Logo

se prodava elektricen blok kotel

Број на оглас: 3333890 | Објавен на: 21.08.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


se prodava ziden elektricen kompakten kotel EKOPAN
serija 6
Модел: GRP6 power step 3
E Block professional

tel. 070 522990

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  oglas

Потврден огласувач