Logo

Cistenje na Klima

Број на оглас: 3334402 | Објавен на: 07.10.2019, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Правам хемиско чистење на парапетни единици, ѕидни единици докoлку дува слабо, јавува непријатна миризба во просторијата или пак со години не е направено хемиско чистење на самиот уредот.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач