Logo

Hyundai atos

Број на оглас: 3334684 | Објавен на: 18.08.2019, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Hyundai

Модел: Atos

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hyundai atos ispravno servisiran komplet mala potrosuvacka registiran 03 -2020 so novi 4 gumi

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Metin

Потврден огласувач