Logo

Prevoz 8+1

Број на оглас: 3334724 | Објавен на: 15.05.2020, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 155 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Автобуски превоз

Вид на оглас: Се продава


Paralija 155e
Halkidiki 180e
Novi kombinja 8+1

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Djole

Потврден огласувач