Logo

Fiat seicento 1.1 klima

Број на оглас: 3334751 | Објавен на: 19.08.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Seicento

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fiat seicento 1.1
Registritano
Klima top
Servisirano

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  combe

Потврден огласувач