Logo

Carina

Број на оглас: 3334986 | Објавен на: 21.05.2020, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Carina

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Atest plin so dizni
Klima
Airbag
Elektrika na site prozori
Centralno zaklucuvanje
Regiatrirana do 12 januari 2020
Telefon za kontakt 078270217

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач