Logo

Izdavam kompletno namesten stan na vodno

Број на оглас: 3335220 | Објавен на: 18.11.2019, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Струја

Спрат: Сутерен стан

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2008

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: ul. Slavejko Arsov 40

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e so poseben vlez ima i dvor idealen za par so site uslovi, ima i parking vo sekoe vreme. Za poveke informacii javete se na 077618970

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач