Logo

Магнетна заштитна маска за Iphone xr

Број на оглас: 3335234 | Објавен на: 15.10.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитник – Case

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова непутребена заштитна магнетна маска за iphone xr . Со неа следува и заштитно стакло за екранот. Праќам по карго

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Stefan

Потврден огласувач