Logo

Термо печка

Број на оглас: 3335453 | Објавен на: 18.08.2019, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Термото е во одлична состојба. Малку користено. Инфо за контакт 076-608-333 или 078-395-888.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  vukica

Потврден огласувач