Logo

Bazen

Број на оглас: 3335535 | Објавен на: 19.08.2019, 23:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 40 €

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Shitet bazen 3m me 2m.
Per info +41765751303 viber whatsapp

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Musli

Потврден огласувач