Logo

Stolici za shang

Број на оглас: 3335926 | Објавен на: 25.11.2019, 00:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Karike per shang 6 cop kozh


Stolici za shang 6 komada koza

Info tel:+389 70378384

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Musli

Потврден огласувач