Logo

SE PRODAVA FIAT STILO

Број на оглас: 3336677 | Објавен на: 19.11.2019, 02:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FIAT STILO VO ODLICNA SOSTOJBA.
ZA POVEKE INFORMACII NA TEL. 071228084

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач