Logo

Stolici 4 kom

Број на оглас: 3336918 | Објавен на: 04.12.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam komplet od 4 stolici odlicno socuvani.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач