1 / 2
Се изнајмува стан за деловен простор во центарот на Прилеп
1 €
Цената не е фиксна
06.08.2019 11:37

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

булевар "Гоце Делчев"

Се изнајмува стан за деловен простор во центар на град Прилеп, на прв спрат.
Цена по договор.
за повеќе информации обратете се на :

071 255 598 - Љупчо (во секое време)
072 270 937 - Мартин (за инфо. после 17.00ч)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Martin
Потврден огласувач
072270937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам