1 / 1
Елементи за кујна
1.500 МКД
Цената не е фиксна
06.08.2019 12:30

Струмица / Струмица

Кујната е во солидна состојба.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Cona
Потврден огласувач
077742968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам