Logo

Opel Astra K 1.6 CDTI 81kw (110) Excite Oprema

Број на оглас: 3337341 | Објавен на: 19.08.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2018

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 15.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba,kupena na 26.8.2018 ,Pod garancija (uste 3 god.150.000km). Bogata oprema+4 novi zimski gumi, kupena vo Autocem Tetovo, Prv gazda.
Cenata ne e fiksna
070345216 Davor

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ......

Потврден огласувач