Се продава нива во Варош-Прилеп
2 €
Цената е фиксна
08.08.2022 07:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Славица
Дрезденска 26
Потврден огласувач
o71221283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам