Logo

Се продава НОВ ЧЕВЛАРНИК

Број на оглас: 3337506 | Објавен на: 14.11.2019, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


Продавам НОВ некористен ЧЕВЛАРНИК бела боја, со димензии: ширина 80cm. висина 90cm. и длабина 35cm. Чевларникот е тој од сликите. За повеќе информации на тел.076 678 967 во секое време.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач